Polison - system dystrybucji polis
Polison to system działający poprzez Internet, służący do sprzedaży i obsługi ubezpieczeń grupowych. Umożliwia przystępowanie do umowy na odległość, przyjmuje składkę, dostarcza certyfikat, monitoruje terminy, wysyła sms-y. W pełni automatyzuje bieżącą obsługę kontraktów.

Program obsługuje ubezpieczenia grup rozproszonych. Z Polisonem możesz pozyskiwać do współpracy stowarzyszenia zawodowe, kluby sportowe, uczelnie. Nie musisz mieć oddziałów w całej Polsce, by świadczyć wszystkim Twoim klientom obsługę na najwyższym poziomie i w formie, jakiej oczekują. Ubezpieczaj bez barier!
Przystąpienie przez Internet
Dotarcie do rozproszonych grup. Proste formalności. Wygoda. Gratka dla klientów lubiących kupować przez Internet.
Grupy otwarte
Budowanie grupy otwartej za pomocą dedykowanych stron. Wykorzystanie narzędzi marketingu internetowego.
Uproszczenie obsługi
Automatyczne raportowanie do zakładu ubezpieczeń. Aneksy i storna przez Internet. Więcej czasu dla klientów.
Nowatorskie produkty
Oferowanie unikalnych produktów. Łączenie modułów z ochroną różnych towarzystw. Znajdowanie nisz rynkowych.
Jak działa Polison
Polison jest kompletnym systemem posiadającym wiele możliwości konfiguracji. Umożliwia pełną obsługę klientów i administrowanie umowami. Jednak każda umowa grupowa jest inna, dlatego nasi informatycy każdorazowo dostosowują do niej mechanizmy kalkulatora. Indywidulanie przygotowują algorytm wyboru wariantu, wzór polisy (certyfikatu) oraz raport do zakładu ubezpieczeń. Tylko tyle. Inne elementy możesz redagować samodzielnie: decydujesz o ilości stron informacyjnych, edytujesz ich zawartość i układ graficzny, zarządzasz załącznikami, treścią zgód, deklaracji i komunikatów itp. Możliwe jest także powierzenie nam zarządzania całością spraw technicznych Twojej witryny.

Program może być dostępny na podstronach Twojej witryny firmowej albo np. w intranecie Ubezpieczającego. Jednocześnie Polison umożliwia szybkie stworzenie zupełnie nowych stron internetowych. Możesz wybrać jeden z bezpłatnych wzorów graficznych lub dostarczyć nam własny projekt. Warto utworzyć strony dedykowane grupie otwartej lub przeznaczone dla konkretnej organizacji albo poświęcone niszowemu produktowi – to rozwiązania, które z pewnością docenią Twoi klienci.
Jedna platforma – setki możliwości
Ubezpieczenia grupowe to niezwykle plastyczna formuła prawna. Pozwala na konstruowanie w pełni zindywidualizowanych ofert dla małych grup i całych branż – zarówno „w życiu”, jak i „w majątku”. Nie poprzestawaj na powielaniu gotowych rozwiązań. Polison powstał po to, aby pomóc w realizacji ambitnych planów.

Internet wzmacnia relacje w rzeczywistym świecie, ponieważ ułatwia dopasowanie Twoich działań do oczekiwań klientów. Możesz spotykać się z nimi, rozmawiać przez telefon lub dać im czas na to, by zapoznali się w Internecie z Twoją ofertą. Znasz najlepiej ich preferencje i dlatego decydujesz, które elementy obsługi pozostaną w realnym świecie, a które zrealizuje system. Zarówno w sieci, jak i w realu klienci doceniają dyskretną opiekę, a uczynnym doradcom zaangażowanie wynagradzają lojalnością.
Abonamentowy system płatności

Rozliczenie za korzystanie z platformy POLISON odbywa się w cyklu miesięcznym. Po prostu płacisz z prowizji, kiedy już zaczniesz zarabiać.

Nie musisz inwestować pieniędzy ani czasu w tworzenie własnego oprogramowania. Już teraz zaoferuj klientom obsługę, jakiej oczekują.
Od praktyków dla praktyków
Polison to system zaprojektowany przez pośredników ubezpieczeniowych. Sugestie i informacje zwrotne od wielu użytkowników gwarantują, że będzie odpowiadał na potrzeby rynku także w przyszłości. W ramach abonamentu udostępniamy bez dalszych opłat kolejne modyfikacje.

Pomagamy również w niezbędnych formalnościach. Przekazujemy poradnik, w którym dzielimy się doświadczeniami, sugerujemy treść wzorów umów i regulaminów. Nie zaprzątaj sobie głowy takimi rzeczami, jak przepisy ustawy, regulaminy sprzedaży na odległość, obowiązki informacyjne czy polityka prywatności. Podpowiemy! Działanie systemu dostosowane jest do nowej Ustawy o działalności ubezpieczeniowej, aby gąszcz przepisów nie stanowił problemu. Chcemy oferować wszechstronne rozwiązania – tak abyś mógł skoncentrować się na biznesie.
Polison to system, dzięki któremu:
  • pozyskasz nowych klientów
  • wprowadzisz na rynek niszowe produkty
  • poprowadzisz grupy otwarte
  • zaoferujesz nowoczesną obsługę
  • wyprzedzisz konkurencję
Zapraszamy do kontaktu:
Copyright 2017 by Polison
All right reserved.